Futbola diena pulcējusi sporta entuziastus 50 dažādos pasākumos visā Latvijā

Ar 50 dažādiem pasākumiem visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim norisinājās ikgadējā Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā Futbola diena, kas šogad tika aizvadīta ciešā sadarbībā ar #BeActive Eiropas Sporta nedēļu. Futbola dienas ietvaros katrs futbola un sporta draugs, klubs, entuziastu grupa, klase vai darba kolektīvs tika aicināti izplānot savu unikālo futbola pasākumu un piedalīties cīņā par vērtīgām balvām no LFF.

Kā ierasts, notikumiem bagātākā vieta bija Rīga, kur norisinājās desmit Futbola dienas pasākumi. Aktivitāšu daudzumā sekoja Liepāja un Daugavpils, kur aizvadītajā nedēļā notika attiecīgi seši un pieci dažāda rakstura ar futbolu saistīti pasākumi. Tāpat ar pieciem Futbola dienas notikumiem iedzīvotājus priecēja Babītes novads.

Šīgada Futbola diena palīdzēja nodemonstrēt šī sporta veida pieejamību un atvērtību arī tādās Latvijas vietās kā Popē, Nīcā, Mērsragā, Tumē, Jaunpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Salaspilī, Ogrē, Ķekavā, Iecavā, Bauskā, Kauguros, Brenguļos, Madonā, Cesvainē, Varakļānos, Mežvidos, Rēzeknē, Preiļos un Krāslavā.

Īpašas izcelšanas vērts ir unikālais futbola notikums 23. septembrī pašā Rīgas sirdī pie Brīvības pieminekļa, kad Futbola dienu un Eiropas Sporta nedēļu atklāja 12 stundu futbola maratons.

Aprēķini liecina, ka šīgada Futbola dienas pasākumi kopumā vienojuši vairāk nekā 10 000 šī sporta veida entuziastu.

Noslēdzoties Futbola dienas pasākumiem, LFF šonedēļ izvēlēsies labākos un izdomas bagātākos futbola notikumu organizatorus, kuri piedalīsies kopīgā izlozē un tiks pie kādas no balvām:

  • Pieci Latvijas futbola izlases krekli
  • VIP loža 20 cilvēkiem Latvijas un Andoras futbola izlašu spēlē 10. oktobrī Skonto stadionā Rīgā
  • Divas 500 EUR dāvanu kartes pirkumiem sporta preču veikalā Komanda
  • TomTom Runner3 Black pulsometrs no Pulsometrs.lv
  • Motorolleris KYMCO LIKE 59 2T no Motosports.lv

Futbola dienas misija ir nodemonstrēt sabiedrībai, ka futbols ir ikvienam piemērota un brīvi pieejama spēle, kuru katrs var mīlēt pa savam – spēlējot to savā pagalmā, uz ielas, tuvākajā sporta laukumā, pļavā, sporta zālē vai jebkur citur. Futbola diena piedāvā šī sporta veida draugiem piedalīties futbola svētku svinēšanā, organizējot savus pasākumus un kļūstot par futbola vēstnešiem uz savas ielas, savā pilsētā, rajonā, skolā vai darba vietā.

Futbola dienas pasākumi Latviju pārņēma jau astoto gadu pēc kārtas. Šogad Futbola dienas nedēļa iekļāvās Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) un Eiropas Komisijas organizētajā Eiropas Sporta nedēļā, kas visā Latvijā notika tajos pašos datumos. Futbola diena Latvijā ir daļa no Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) ieviestās Grassroots nedēļas, kas aptver virkni pasākumu visos Eiropas nostūros ar mērķi popularizēt futbolu un nodemonstrēt šī sporta veida pieejamību.

Piesaki savu Futbola dienas pasākumu un kļūsti par daļu no Eiropas Sporta nedēļas
Ieteikt draugiem
100 / 100%

UEFA Futbola nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.–30. septembrisEiropas sporta nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.-30. septembris