Live Your Goals - meiteņu sapņi

Jau pavisam drīz būsim sagaidījuši vienus no Latvijas sieviešu futbola gada lielākajiem svētkiem – “Live Your Goals” festivālu. Kopīgi nodemonstrēsim, ka esam kā liela ģimene, kas gaida savas jaunās futbola princeses!

Meiteņu futbola festivāls “Live Your Goals” jeb “Sapņi piepildās” ir lieliska iespēja meitenēm vecumā no 6 līdz 12 gadiem iepazīt futbola skaistumu un sievišķīgumu, kopā ar vienaudzēm un labākajām Latvijas nacionālās izlases spēlētājām svinot futbolu kā svētkus. Tajā meitenes varēs ieraudzīt futbolu no citas puses, izjust tā emocionālo un vilinošo dabu uz savas ādas un palīdzēt parādīt, cik sieviešu un meiteņu futbols var būt skaists.

Aicinām ikvienu atnākt pamēģināt un atrast savu nākotni! Neizpaliks arī dažādi pārsteigumi un balvas.

“Live Your Goals” ir FIFA īstenota futbola attīstības programma, ar kuras palīdzību Latvijas Futbola federācija vēlas piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pagājušā gada festivālā piedalījās vairāk nekā 150 jaunās futbolistes no visas Latvijas”

SVEIKTI FUTBOLA DIENAS LABĀKĀ PASĀKUMA RĪKOTĀJI UN DALĪBNIEKI
Piedaloties Futbola dienas pasākumos, iespēja doties ceļojumā uz Stambulu
Ieteikt draugiem
100 / 100%

UEFA Futbola nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.–30. septembrisEiropas sporta nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.-30. septembris