Piedaloties Futbola dienas pasākumos, iespēja doties ceļojumā uz Stambulu

Latvijas Futbola federācija (LFF) un lidsabiedrība “Turkish Airlines” piedāvā interesantākā un radošākā Futbola dienas 2015 pasākuma organizatoram tikt pie iespējas doties ceļojumā divām personām uz Turcijas lielāko pilsētu Stambulu.

Jebkurš futbola entuziasts, līdzjutējs, klubs, sporta centrs, pašvaldība, organizācija vai draugu grupa tiek aicināti pievienot savus Futbola dienas 2015 pasākumus savā pilsētā vai novadā interaktīvajā Latvijas futbola kartē, kas atrodama mājaslapā www.futboladiena.lv. Plānotajam pasākumam sevī jāiemieso futbola gars, bet tā izpausmes veidiem nav nekādu ierobežojumu.

Pie ceļojuma uz Stambulu tiks tas Futbola dienas pasākuma organizators, kurš visveiksmīgāk ielaidīs futbolu savā pagalmā un Futbola dienas ietvaros sarīkos pasākumu, kas apvienos futbola, sporta kultūras, veselīga dzīvesveida un pozitīvas domāšanas ideālus.

Futbola diena 2015 visā Eiropā un tajā skaitā arī Latvijā norisināsies no 7. līdz 13. septembrim, kad ikvienam futbola draugam būs dota iespēja parādīt visai Latvijas sabiedrībai, ka futbols ir brīvi pieejams un atvērts visiem. Šogad Futbola dienas pasākumus uzraudzīs īpašas futbola vēstnešu – Andra Buļa un Dārtas Danevičas – izlases, kas gādās par futbola iekļūšanu ikkatrā pagalmā.

Futbola diena jeb starptautiski dēvēta par “Grassroots Week” ir aktivitāšu kopums, kas ļauj ikvienam pozitīvā gaisotnē baudīt futbolu. LFF mērķis, organizējot Futbola dienu, ir parādīt, ka futbola spēlei pietiek ar futbola bumbu un vēlmi piedalīties. Tieši tāpēc Futbola dienas sauklis ir “Ielaid futbolu savā pagalmā!”.

Futbola dienas pasākumi Latvijā norisināsies sesto gadu pēc kārtas. Pērn savu dalību Futbola dienas rīkotajos pasākumos apstiprināja vairāk nekā 150 organizācijas no visas Latvijas, bet Futbola dienas pasākumos oficiāli piedalījās vairāk nekā 8000 entuziastu un futbola spēlētāju.

Septembra beigās labāko un saistošāko Futbola dienas pasākumu rīkotāji saņems īpašas balvas.

Live Your Goals - meiteņu sapņi
Andris Bulis un Dārta Daneviča aicina iesaistīties Futbola dienas pasākumos
Ieteikt draugiem
100 / 100%

UEFA Futbola nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.–30. septembrisEiropas sporta nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.-30. septembris