SVEIKTI FUTBOLA DIENAS LABĀKĀ PASĀKUMA RĪKOTĀJI UN DALĪBNIEKI

Trešdiena, 13. oktobris, bija īpaša diena aptuveni 30 FK Krāslava jauniešiem vecumā no astoņiem līdz 15 gadiem, viņu vecākiem un treneriem. Kuplā delegācijā viņi viesojās Rīgā, kur pabija gan Latvijas Futbola federācijas (LFF) birojā, gan “Skonto” stadionā, atbalstot Latvijas nacionālo izlasi EURO 2016 noslēdzošajā kvalifikācijas cikla spēlē pret Kazahstānu. Tas viss par godu jauno futbolistu trenerim un Krāslavas futbola dzīves aktīvistam Vadimam Atamaņukovam, pateicoties kura nopelniem futbola nedēļa Krāslavā “Ielaižam futbolu savā sirdī” tika atzīta par2015. gada Futbola dienas pasākumu programmas labāko veikumu.

 Video no FK Krāslava viesošanās Rīgā

Tā kā virknei no krāslaviešu šī bija pirmā viesošanās Rīgā, bērnu un jauniešu sejās bija vērojama nerimstoša interese par viņiem stāstīto un atklāto. Viesojoties LFF birojā, mūsu draugi no Krāslavas tika iepazīstināti ar dažādu LFF daļu darbu un Latvijas futbola dzīves aizkulisēs notiekošo. Bērniem tika sarīkots erudīcijas konkurss, kurā viņi varēja tikt pie suvenīriem no LFF un futbola bumbām. Gan paši bērni, gan viņu vecāki nevairījās uzdot sev interesējošus jautājumus, kas viņiem palīdzēja atklāt daudz kā jauna par Latvijas futbola vidi.

 Fotogalerija no FK Krāslava viesošanās Rīgā

Pēc viesošanās LFF telpās jaunie futbolisti un Vadims Atamaņukovs devās uz aviokompānijas “Turkish Airlines” Rīgas biroju, kur no “Turkish Airlines” Rīgas filiāles direktora Huseyin Kara rokām Vadims Atamaņukovs kā šīgada Futbola dienas labākā pasākuma organizators saņēma galveno balvu – ceļojumu divām personām uz Turcijas lielāko pilsētu Stambulu. Paši futbolisti tika pie piemiņas veltēm arī no “Turkish Airlines”, bet vēlāk vakarā viņi devās uz “Skonto” stadionu, kur vēroja Latvijas un Kazahstānas nacionālo valstsvienību spēli.

LFF ir pateicīga Vadimam Atamaņukovam un visai Krāslavas futbola saimei par lielo pret futbolu izrādīto mīlestību un centieniem ar tā palīdzību jauniešiem parādīt, cik liela ir šī sporta veida pievienotā vērtība!

UZZINI VAIRĀK PAR FUTBOLA DIENAS PASĀKUMIEM KRĀSLAVĀ

LFF, pateicībā par citiem sekmīgiem Futbola dienas pasākumiem, dāvināja biļetes uz Latvijas un Kazahstānas izlašu spēli arī Ogres SC, Futbola dienai “Lejasmežvidos”, sākumskolai “Vinnijs”, Biķernieku pamatskolai, Edgara Gaurača ģimenei un pasākuma “Lielvārde sporto” organizatoriem.

Jau vēstīts, ka laikā no 7. līdz 13. septembrim visā Latvijā tika atzīmēta ikgadējā Futbola diena, kura šoreiz vienkopus pulcēja 150 pasākumus dažādās Latvijas pilsētās un nostūros, kopīgiem spēkiem popularizējot veselīgu dzīvesveidu, bērnu un jauniešu iesaistīšanos sportā un futbola bagātīgo pieejamību. Futbola dienas simboliskais noslēguma pasākums bija meiteņu futbola festivāls “Live Your Goals”, kurā teju 200 jaunajām futbolistēm, Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases spēlētājām un Futbola dienas zvaigznēm izdevās pielikt krāšņu punktu šīgada Futbola dienas aktivitāšu programmai.

Futbola dienas pasākumi Latvijā norisinājās sesto gadu pēc kārtas. Projekts tika realizēts sadarbībā ar Starptautisko Futbola federāciju asociāciju (FIFA) un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP).

Futbola diena jeb starptautiski dēvēta par “Grassroots Week” ir aktivitāšu kopums, kas ļauj ikvienam pozitīvā gaisotnē baudīt futbolu. LFF mērķis, organizējot Futbola dienu, ir parādīt, ka futbola spēlei pietiek ar futbola bumbu un vēlmi piedalīties. Tieši tāpēc Futbola dienas sauklis ir “Ielaid futbolu savā pagalmā!”.

FUTBOLA DIENAS LABĀKAIS PASĀKUMS VĒLREIZ ATRASTS LATGALES DIENVIDAUSTRUMOS
Live Your Goals - meiteņu sapņi
Ieteikt draugiem
100 / 100%

UEFA Futbola nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.–30. septembrisEiropas sporta nedēļa 2017 #BeActiveLatvia - 23.-30. septembris